Pavlína Trníková – Síť očních klinik Lexum
Pavlína Trníková
„Bol to pre mňa skôr kultúrny zážitok ako operácia. Nech vám to krásne človečenstvo vydrží.“ Nádherné poďakovanie nám do e-mailu i […]

22. března 2024

„Bol to pre mňa skôr kultúrny zážitok ako operácia. Nech vám to krásne človečenstvo vydrží.“ Nádherné poďakovanie nám do e-mailu i na facebook napísal syn pani Pavlíny Trníkovej, ktorá u nás vo februári podstúpila operáciu sivého zákalu (už na oboch očiach). Veľmi ďakujeme a sme nadšení, že sme pani Trníkovej mohli dopriať nielen nové videnie, ale i to, že vďaka našej starostlivosti a prístupu sa u nás cítila tak dobre. Sľubujeme, že si „to krásne človečenstvo“ udržíme!
Vaši Sokolíci

Dobrý deň.

Včera 10.2.2021 bola moja mama Pavlína Trníková na operácii so šedým zákalom… Úprimne povedané, je to staršia pani, ktorá sa rozhodovala dosť ťažko, že či má taký zákrok vôbec podstúpiť. Nakoniec sa ale rozhodla správne a my všetci sme čakali, ako to dopadne a s akými pocitmi sa vráti. Úžasné je, že sme boli naozaj veľmi milo prekvapení. Naša mama po príchode domov hrdo vyhlásila, že to bol pre ňu skôr kultúrny zážitok ako operácia. Veľmi vysoko ohodnotila nielen krásne prostredie, technickú vybavenosť, ale aj nesmiernu ústretovosť a láskavosť všetkých ľudí, s ktorými na klinike prišla do kontaktu.

Skrátka, vypočuli sme si samé superlatívy a naozaj sme boli veľmi radi, že ste jej dopriali takýto zážitok. Naša mama je človek, ktorý sa nikdy nesťažuje, lekára navštívi iba ak je to naozaj nutné a jej životný optimizmus  jej môže závidieť aj 20ročný človek.

V pamäti mi asi zostane táto jej veta: „Nanič by boli krásne priestory, výborná technika a všetka tá dokonalosť, keby tam boli zamračení a odmeraní ľudia, s akými sa dnes pacienti v našom zdravotníctve väčšinou stretávajú… „

Vážený pán primár. Vo vašej práci vám držíme palce, prajeme vám, aby váš prístup k pacientom bol stále takýto čistý a ľudský. Skrátka, nech vám to krásne človečenstvo vydrží.

Za celú rodinu Trníkovcov z Trenčianskych Teplíc vám aspoň takto elektronicky posielam veľké ĎAKUJEM…

So srdečným pozdravom

Peter Trnik syn, 11.2.2021