Margita Zjabová – Síť očních klinik Lexum
Margita Zjabová
„Ďakujem Vám zo srdca za vrátenie videnia.“ Panu primáři Jánovi Sokolíkovi přišlo nádherné osobní a doslova srdečné poděkování od jeho spokojené […]

22. března 2024

„Ďakujem Vám zo srdca za vrátenie videnia.“ Panu primáři Jánovi Sokolíkovi přišlo nádherné osobní a doslova srdečné poděkování od jeho spokojené pacientky paní Margity Zjabovej.

 Vážený pán primár,

talent, ten Vám sudičky prisúdili, trpezlivosť a lásku k práci ste isto po ockovi zdedili. Avšak pochopenie a úcta ku klientom pramení z Vášho dobrého srdca. Váš prístup ku každému je hodný nielen uznania, pochvaly, poďakovania. Budem všade šíriť dobré meno Vašej kliniky, pretože ako Vy, tak aj celý personál ste úžasní ľudia!

Ďakujem Vám za to, že vraciate ľuďom jeden, asi najdôležitejší zmysel – zrak, ktorý sa bohužial rokmi stráca.

Bola som v strese pred každým zákrokom, čo pramení v zlom zážitku mojej mamy z operácie šedého zákalu pred viacerými rokmi. Moje obavy a veľký stres však neboli vôbec opodstatnené. Zákroky boli Vami úplne super prevedené, bez akýchkoľvek bolestí. Iba moje srdce šlo z hrude vyskočiť, nepremôžem proste získaný strach. Ospravedlňte ma, prosím. Avšak každému odporučím, že niet čoho sa báť.

Vy ste úžasný lekár a veľmi dobrý človek. Ďakujem Vám zo srdca za vrátenie videnia a prajem pevné zdravie, šťastie a mnoho úspechov!

Zjabová M.