Jana Škodová a Mária Mihalíková – Síť očních klinik Lexum
Jana Škodová a Mária Mihalíková
„Cítil som sa na vašej klinike fakt skvelo a klinika má vysokú úroveň.“ Na vyšetrenie k nám prišiel pán Martin Minárik spolu […]

22. března 2024

„Cítil som sa na vašej klinike fakt skvelo a klinika má vysokú úroveň.“ Na vyšetrenie k nám prišiel pán Martin Minárik spolu so svojim osobným asistentom a pani Elenkou Antalovou, našou stálou pacientkou, ktorá Martinovi vyšetrenie u nás odporučila. Potom, ako vyšetrenie absolvoval, nám p. án Martin napísal srdečné poďakovanie:

Dobrý večer,

veľmi pekne vám ďakujem. Cítil som sa na vašej klinike fakt skvelo a klinika má vysokú úroveň. Teším sa, že môžem práve k vám chodiť a moc si to vážim. Nikdy nesklamem vašu dôveru! Vrúcne pozdravujem aj pani doktorku, ktorá sa ma ujala. Je to naozaj veľká kapacita s ľudským prístupom a odbornosťou v oblasti oftamológie. A vďaka sestričkám za výborný koláčik aj postoj ako k pacientovi pristupujú. Celkovo a bez rozdielu ku všetkým, čo som si všimol. 

Zo srdca prajem veľa zdravia a teším sa na ďalšiu návštevu u vás!

Martin Minárik, 7. februára 2020

Veľmi pekný e-mail nám pán Martin napísal aj ešte pred príchodom k nám na vyšetrenie:

Prajem dobrý deň,

volám sa Martin. Bývam ešte z ocinom. Súrodencov nemám, čo mi je dosť ľúto. Ja mám detskú mozgovú obrnu. Som už po deviatich operáciach, ktoré boli nápomocné, ale nie dostatočne. Navštevoval som Školu pre telesne postihnutých v Bratislave. Mám vzdelanie, som z časti pripravený do života a dá sa povedať, že mám pekný život. Milujem ho a som vďačný za tento dar! Vždy chcem žiť tak, aby niečo po mne zostalo a ľudia mali na mňa pekné spomienky. V živote je ľahšie sa zbabelo vzdať, ale ak človek zabojuje nad osudom, chce a má chuť nad ním vyhrať, určite sa mu to podarí a bude šťastný. Uvedomí si, že tu nebol zbytočne a tento pocit mu dá zmysel a úctu k životu.To, že nemám zdravé nohy ešte nič neznamená, nepovažujem to za heandikep, pretože prázdnota duše oveľa viac zabíja, utláča a nedovolí nám naplno biť šťastný a to nie je môj prípad. Ja mám rád ľudí, prírodu hudbu a zvieratá Pre svoj pocit píšem články a snažím sa pomáhať ľuďom, lebo človek by nemal myslieť len na seba a to, že som na vozíku, asi to tak malo biť a hnevať sa? Hlúposť!! možno som si mal niečo uvedomiť, alebo som od niečoho zachránený a vďaka vozíku mám hodnoty, ktoré by som ako zdravý nemusel mať a ja si to vážim. Nemám veľa túžob a snov, azda len jeden, ktorý sa mi už nikdy neslní. Aby s nami bola moja mamička, ktorá pred štrnástimi rokmi náhle na rakovinu zomrela ako 42-ročná. Bola dobrá milá obetavá a veľmi mi chýba, ale teraz je pri mne ako anjelik a cítim jej pomoc. A mám ešte otca, ktorý ma potrebuje. Dúfam, že Vás týmto neotravujem.

Posielam vám krátky email o sebe, aby ste ma lepšie spoznali. Teraz na piatok na 13 h. som k vám objednaný a teším sa. Vďaka, že ste sa ma ujali. Už by som k vám chcel chodiť pravidelne.

Martin Minárik, 5. februára 2020