Ing. Zdenka Kelnarová – Síť očních klinik Lexum
Ing. Zdenka Kelnarová
„Každého vo svojom okolí na základe osobnej skúsenosti smerujem do Vášho centra!“ Krásne poďakovanie dnes prišlo pánovi primárovi Sokolíkovi do e-mailu. Napísala […]

22. března 2024

„Každého vo svojom okolí na základe osobnej skúsenosti smerujem do Vášho centra!“ Krásne poďakovanie dnes prišlo pánovi primárovi Sokolíkovi do e-mailu. Napísala ho spokojná pacientka pani Zdenka Kelnarová, ktorá u nás absolvovala chirurgický zákrok v okolí oka. Veľmi pekne ďakujeme za nádherné poďakovanie!

Dobrý deň!

Chcela by som aj touto cestou poďakovať pánovi primárovi Sokolíkovi, ktorý mi odoperoval bradavičku na dolnom viečku. Nakoľko bol nález pozitívny, na základe odporúčania mám byť pod kontrolou – navštívila som Preventívne centrum OÚSA v Bratislave na Heydukovej ul. Pani doktorka ani nevedela nájsť rez, ktorý pán primár urobil. Chválila, ako je to krásne spravené.
Veľmi pekne pánovi primárovi ďakujem, prajem zdravie a pokračovanie v úspešnej a dôležitej práci, rovnako aj celému profesionálnemu tímu, ktorý sa spolupodieľa na skvelých výsledkoch. Každého vo svojom okolí, kto má problémy s očami, na základe osobnej skúsenosti, smerujem do Vášho centra (najbližšie dovediem svoju 83 ročnú tetu na preventívnu prehliadku a asi aj zákrok).

S pozdravom, prianím zdravia a Božieho Požehnania
Ing. Zdenka Kelnarová, 24.2.2021