Eva Siegelová – Síť očních klinik Lexum
Eva Siegelová
„Moje oci som dostala do velmi svedomitych ruk.“ Operáciu sivého zákalu u nás podstúpila naša veľká facebooková fanúšička pani Eva Siegelová […]

22. března 2024

„Moje oci som dostala do velmi svedomitych ruk.“ Operáciu sivého zákalu u nás podstúpila naša veľká facebooková fanúšička pani Eva Siegelová z Handlovej. S radosťou vždy sledovala iných pacientov, akí sú šťastní, keď sa zbavili okuliarov a tak „išla do toho tiež“. Na operáciu si vybrala trifokálne vnútroočné šošovky AT Lisa, ktoré ju úplne zbavia okuliarov na všetky vzdialenosti. Ešte ju budúci týždeň čaká operácia druhého oka a potom si už bude naplno užívať slobodu nového videnia bez okuliarov! Veľmi si vážime priazne vás všetkých tu a o to viac sme šťastní, keď sa s vami osobne stretneme i u nás na klinike!!!

Tu ešte poďakovanie od pani Siegelovej:

S velkou doverou, ktoru mam voci Ocnemu centru Sokolik prenesenu este z cias, ked som bola pacientkou odborne i ludsky vynikajuceho otecka terajsieho pana primara, vazeneho ocneho lekara, p. primara p. MUDr. Jana Sokolika st., som sa rovnako tento tyzden zverila do ruk p. primara, MUDr.Jana Sokolika ml., aby som podstupila operaciu siveho zakalu.

V dnesnom svete, kedy maloco poriadne, v uplnosti funguje, je toto oftalmologicke pracovisko oazou kompletnej pracovnej i ludskej harmonie vsetkych, ktori v nom pre zachranu nasho zraku pracuju. Nesmiernu vdacnost, ktoru pocitujem z tohto dovodu k celemu personalu – pani recepcnym, vsetkym sestrickam, no akcentne k operujucemu vybornemu odbornikovi, p.prim. MUDr. Janovi Sokolikovi ml., a mojej p. MUDr. Korytkovej, prejavujem z plneho srdca.

Moje oci, ktory boli velku cast mojho zivota jednym z mojich hlavnych pracovnych nastrojov, som dostala do velmi svedomitych ruk.
Z celeho srdca dakujem.

Este prejst prirodzeny priebeh pooperacneho stavu, potom ,,opravu“ druheho oka a mojmu videniu sveta a vobec vsetkeho vokol sa mozem naplno tesit.

DAKUJEM, PAN PRIMAR MUDr. JAN SOKOLIK, DAKUJEM VSETKYM Z ,,OCNEHO CENTRA SOKOLIK“.