Anna Kavická – Síť očních klinik Lexum
Anna Kavická
„Super prístup, ústretovosť a profesionalita!“ Operáciu sivého zákalu už s druhým okom u nás podstúpila pani Kavická. Pri operácii i počas pred […]

22. března 2024

„Super prístup, ústretovosť a profesionalita!“ Operáciu sivého zákalu už s druhým okom u nás podstúpila pani Kavická. Pri operácii i počas pred a po operačných vyšetrení ju z dôvodu zdravotného hendikepu sprevádzal jej syn. Operoval ju pán primár Sokolík a pri operácii jej boli implantované asférické vnútroočné šošovky Softec HDY so žltým filtrom chrániacim sietnicu, ktoré zlepšujú videnie za šera a za znížených svetelných podmienok. Obaja u nás boli veľmi spokojní a poslali nám ako písomné, tak i osobné poďakovanie v podobe vynikajúcich chlebíčkov.

Poďakovanie rodiny Kavickej u nás na Facebooku:

“Dnes som strávil 2 hodiny ako doprovod svojej maminy v Očnom centre Sokolík. Takto si predstavujem zdravotníctvo na Slovensku – personál veľmi príjemný, usmiaty, všade čistučko a prístroje na profesionálnej úrovni … Pani doktorka bola taktiež top príjemná, usmiata, všetko vysvetlila, človek odchádzal zo zariadenia úplne spokojný a hlavne nie vynervovaný…” 

Všetkým patrí veľká vďaka, 23.5.2021

“Ďakujeme celému tímu Očného centra Sokolík za super prístup, ústretovosť a profesionalitu, ktorú preukazujete svojim pacientom… Nech sa Vám vo Vašej práci darí a určite Vás budeme odporúčať nášmu okoliu…”

Veľká vďaka rodina Kavická, 10.5.2021